Volná pracovní místa

Nabídka volných pracovních míst a příležitostí k práci a zaměstnání. Nabídka zaměstnání pro vás. Inzeráty na práci a pracovní příležitost. .

Hledáte- li práci pomůže vám náš seznam volných pracovních míst.Volná pracovní místa, která hledáte v cestě za svým novým zaměstnáním. .

Nabídky Poptávky Vše   Inzerátů: 163
Včera
7 000 Kč - 12 000 Kč každý den! 7 000 Kč - 12 000 Kč každý den!

Hledám k sobě atraktivní, štíhlou kamarádku ve věku 18-30 let,která si chce žít na vysoké noze a splnit si své sny. Nabízím ti BEZKONKURENČNÍ PODMÍNKY a to: solventní klientelu na nejvyšší úrovni s denními výdělky 7000 Kč–12 000 Kč,maximální diskrétnost,žádné ..

50.000,-
Brno
4. 9.
středa
Lisař papíru a plastu, řidič VZV (skladník) Lisař papíru a plastu, řidič VZV (skladník)

Přijmeme lisaře papíru a plastu, řidiče VZV, skladníka. Místo výkonu práce Křižíkova 1590, 256 01 Benešov. Požadujeme samostatnost, loajalitu a praxi na VZV. Nabízíme zázemí české expandující společnosti, finanční ohodnocení odpovídající dosaženým výsledkům. Nástup ..

18.000,-
Benešov
20. 8.
út
Foto není k dispozici Jednorázová práce

Hledám pracovníka pro položení dlažby na terase. Jedná se o pokládku v rozměrech 15m2 přímo v Mnichově Hradišti. Dlaždice dodám. Zájemce se může ozvat na Mobil 737 246 856 telefonicky nebo SMS.

Cena dohodou
Mnichovo Hradiště
16. 8.
pátek
Foto není k dispozici Hledáme šikovné skladníky

Hledáme skladníky, do moderního skladu. Vaší náplní práce bude přijímat, naskladňovat a vyskladňovat zboží,kompletovat a balit objednávky, pracovat se čtečkou ( zaučíme), práce na VZV ( v případě zájmu zaškolíme). Nabízíme dlouhodobou smlouvu (HPP) odpovídající ..

Cena v textu
Praha
15. 8.
čtvrtek
Foto není k dispozici THP Hlavní účetní

Hledáme THP pracovníka, pozice hlavní účetní. Významný zaměstnavatel v Šumperském regionu hledá pro svou firmu zaměstnance na pozici hlavní účetní. Pracovní náplň: řízení podřízených, příprava mezd, kontrola a dohled nad financemi firmy. Nástup možný ihned, ranní ..

Šumperk
15. 8.
čtvrtek
Zámečník Zámečník

Přijmeme šikovné zaměstnance na pracovní pozici zámečník Nabízíme Mzdové ohodnocení 28 000 Kč + mimořádné prémie, dotované stravování, nebo obědy zdarma. Jednosměnný, nebo dvousměnný provoz. PRÁCE VE STŘEDNĚ VELKÉM VÝROBNÍM PODNIKU, osobní ..

28.000,-
Plzeň
15. 8.
čtvrtek
ELEKTROMECHANIK ELEKTROMECHANIK

ELEKTROMECHANIK Náplň práce - Zapojování elektrotechnických součástí - montáž a zapojování rozvaděčů Plat - 29.000Kč/měs. + bonusy, jídlo zdarma Požadavky - vyhláška č.50 § 5 - praxe v oboru min. 2 roky - elektrotechnické vzdělání - znalost technické dokumentace ..

Plzeň
15. 8.
čtvrtek
Operátor CNC soustruhu Operátor CNC soustruhu

Náplň práce: Obsluha cnc soustruhu, výměna obrobků, korekce nástrojů Požadujeme: Vyučení nebo prokazatelnou víceletou praxi, znalost technické dokumentace, spolehlivost Nabízíme: 180,-Kč/hod,+ zvýhodněné stravování, odměny Třísměnný provoz, dlouhodobý ..

180,-
Plzeň
13. 8.
út
Foto není k dispozici Lakýrník

Hledáme lakýrníky a příbuzné obory pro přípravné a lakovací práce na lakovně, práce v Šumperku a okolí. Dobré platové podmínky, benefity, prémie za docházku i výkonnostní, možnost ubytování, možnost dopravy do zaměstnání nebo příplatek na dopravu. Ranní a odpolední ..

Šumperk
12. 8.
pondělí
ŘEZNÍK / ŘEZNICE Novák maso-uzeniny s.r.o. ŘEZNÍK / ŘEZNICE Novák maso-uzeniny s.r.o.

Tradiční české řeznictví se sítí více než 40 prodejen po celé České republice, společnost NOVÁK maso – uzeniny s. r. o., je nový provozovatel, který přijme do své prodejny v Turnově ŘEZNÍKA/ŘEZNICI (prodejna se nachází v objektu Penny Marketu). Náplň ..

32.000,-
Turnov

Stránka: 1 2 3 4 5 ...17

Nová inzerce Nenašli jste co hledáte? Zadejte si sem inzertní poptávku právě teď!

volná pracovní místa

V této rubrice naleznete inzeráty s tématikou volná pracovní místa.
Pro změnu inzertní rubriky z volná pracovní místa na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty.