Práce v administrativě
Administrativa

Práce v administrativě, volná místa v administrativě, inzerce práce


Nabídky Poptávky Vše   Inzeráty v rubrice

Práce v administrativě

15. 8.
čtvrtek
Foto není k dispozici THP Hlavní účetní

Hledáme THP pracovníka, pozice hlavní účetní. Významný zaměstnavatel v Šumperském regionu hledá pro svou firmu zaměstnance na pozici hlavní účetní. Pracovní náplň: řízení podřízených, příprava mezd, kontrola a dohled nad financemi firmy. Nástup možný ihned, ranní ..

Cena dohodou
Šumperk
25. 7.
středa
Foto není k dispozici Účetní

Firma MILTAX CONSULTING S.R.O. přijme účetní na pracoviště v Dačicích.Požadujeme znalost podvojného účetnictví, základní znalost daňové problematiky.Zkrácený pracovní úvazek po zapracování možno plný. Zajímavé finanční ohodnocení,klidné pracovní ..

Cena v textu
Dačice
15. 2.
středa
Foto není k dispozici Account Manager/ka

Do mezinárodní společnosti hledáme posily na pozici account manager/ka do pěkného a dobře vybaveného call centra na Národní třídě. Nevadí nám jakákoliv věková skupina. Pokud Vás baví telefonovat, práce s počítačem, vyřizování emailů a baví vás finanční trh, akcie ..

20.000,-
Praha
17. 1.
úterý
Foto není k dispozici Telefonistka - dispečerka

Taxislužba hledá telefonistku na přijímání a předávání telefonických objednávek v nepřetržitém provozu. Nabízíme 15 směn po 12ti hodinách, z toho polovina denní a polovina noční. Požadujeme základy angličtiny.

Cena dohodou
Plzeň

Stránka: 1

Administrativa

V této inzertní rubrice naleznete inzeráty s tématikou Administrativa.
Pro změnu inzertní rubriky z Administrativa na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty.


© Inzerce.net - internetová inzerce, Práce v administrativě
Nápověda - Podmínky - RSS