Metlife, Inc.

V textu

Plzeň

I

Rozšiřujeme náš tým o schopné obchodníky, kteří mají chuť do práce a chtějí pomáhat lidem získat od života více.
Co budete dělat:
Starat se o stávající klienty a hledat nové obchodní příležitosti. Sjednávat s klienty naše služby podle jejich potřeb a požadavků. A jako všude vás čeká i administrativa, příprava reportů, vzdělávání v oblasti finančnictví a pojišťovnictví.
Jaké obchodníky hledáme:
Komunikativní, flexibilní, samostatné, příjemného vzhledu, s chutí pracovat, zkušenosti v obchodu výhodou.
Co nabízíme:
V prvním roce vám zajistíme zajímavou finanční podporu, kvalitní a bezplatné zaškolení, nadprůměrné ohodnocení. Navíc pro vás máme možné benefity – vizitky, notebook či příspěvek na osobní automobil. Práci i návštěvy u klientů si plánujte podle vašich časových možností, zázemí budete mít v naší kanceláři.
Podmínky: čistý trestní rejstřík, minimální vzdělání – maturita, aktivní řidič (skupina B)
Lokalita: Plzeňský kraj
Podrobnosti na: 732 911 717
Životopisy zasílejte emailem: vaclav.marsik@zp.metlife.cz

Telefon Telefon: 732 911 717
Vloženo