Práce v dopravě, práce v logistice
Doprava, logistika

Práce v dopravě a logistice. Nabídka a poptávka pracovních příležitostí, volná místa.


Nabídky Poptávky Vše   Inzeráty v rubrice

Práce v dopravě

3.10.
čtvrtek
Lisař papíru a plastu, řidič VZV (skladník) Lisař papíru a plastu, řidič VZV (skladník)

Přijmeme lisaře papíru a plastu, řidiče VZV (skladníka). Místo výkonu práce Křižíkova 1590, 256 01 Benešov. Požadujeme samostatnost, loajalitu a praxi na VZV. Nabízíme zázemí české expandující společnosti, finanční ohodnocení odpovídající dosaženým výsledkům. Nástup ..

18.000,-
Benešov
4. 9.
středa
Lisař papíru a plastu, řidič VZV (skladník) Lisař papíru a plastu, řidič VZV (skladník)

Přijmeme lisaře papíru a plastu, řidiče VZV, skladníka. Místo výkonu práce Křižíkova 1590, 256 01 Benešov. Požadujeme samostatnost, loajalitu a praxi na VZV. Nabízíme zázemí české expandující společnosti, finanční ohodnocení odpovídající dosaženým výsledkům. Nástup ..

18.000,-
Benešov
16. 8.
pátek
Foto není k dispozici Hledáme šikovné skladníky

Hledáme skladníky, do moderního skladu. Vaší náplní práce bude přijímat, naskladňovat a vyskladňovat zboží,kompletovat a balit objednávky, pracovat se čtečkou ( zaučíme), práce na VZV ( v případě zájmu zaškolíme). Nabízíme dlouhodobou smlouvu (HPP) odpovídající ..

Cena v textu
Praha
17. 7.
středa
Foto není k dispozici Řidič/ka

Přijmeme ihned pro kurýrní službu řidičku.Požadujeme řidičský průkaz sk.B,čistý TR,spolehlivost,dochvilnost a samostatnost. Nabízíme 18000-22000,-

Cena v textu
Teplice
28. 5.
úterý
Lisař papíru a plastu, řidič VZV Lisař papíru a plastu, řidič VZV

Přijmeme lisaře papíru a plastu, řidiče VZV. Místo výkonu práce Křižíkova 1590, 256 01 Benešov. Požadujeme samostatnost, loajalitu a praxi na VZV. Nabízíme zázemí české expandující společnosti, finanční ohodnocení odpovídající dosaženým výsledkům. Nástup možný ..

Cena dohodou
Benešov
2. 7.
pondělí
Foto není k dispozici Řidič C+E

Dopravní firma nabízí práci pro spolehlivé a odpovědné řidiče na třísměnný provoz, 8 hodinové směny. Požadujeme řidičský průkaz C+E, platné osvědčení profesní způsobilosti, čistý trestní rejstřík.

Cena dohodou
Ostrava
27. 5.
neděle
Foto není k dispozici ŘIDIČ C+E

Řidič C+E. Jedná se o rozvoz pražcu Vhodné pro řidiče z okolí šumperka a zabřeha. Požadujeme profesní průkaz, a samostatnost. Mzda 25 - 30 tis čistého.

30.000,-
Šumperk
10. 1.
středa
Foto není k dispozici Řidič

Přijmu řidiče skupiny B pro rozvoz pečiva. Prac.doba cca 5 hod.denně.

15.000,-
Brandýs nad Labem
20.10.
pátek
Foto není k dispozici Řidič hledá

Řidič hledá brigády, spolupráci , záskoky , občasnou práci dle dohody možná i jiná forma spolupráce. Řidičský průkaz A1, B, C, D, E, T, profesák, kompletní ADR 2.1 , 2,2 , 2,3 , 3 , 4,1 , 4,2 , 4,3 , 5,1 , 5,2 , 6,1 , 6,2 , 7 , 8 , 9 strojnický průkaz - Rypadla lopatová ..

Cena dohodou
Říčany
11. 8.
pátek
Foto není k dispozici Řidič kontejnerové přepravy

Spofeza s.r.o. hledá řidiče kontejnerové přepravy. Požadujeme ŘP sk. C+E a profesní průkaz. Pracovní doba po-pá, svátky volné. Další informace - Barbora Pejcharová, 724 611 315.

Cena dohodou
Česká Třebová

Stránka: 1 2

Doprava, logistika

V této inzertní rubrice naleznete inzeráty s tématikou Doprava, logistika.
Pro změnu inzertní rubriky z Doprava, logistika na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty.


© Inzerce.net - internetová inzerce, Práce v dopravě, práce v logistice
Nápověda - Podmínky - RSS