Volná pracovní místa

Nabídka volných pracovních míst. Hledáte -li zaměstnání, máme pro vás seznam volných nabídek práce. Práce už nemusí být nedostupná. Web Prace.Inzerce.net přináší čerstvé nabídky práce.

Nabídky Poptávky Vše   Inzerátů: 101
11. 7.
čtvrtek
Přijmeme obchodního zástupce na ŽL z celé ČR Přijmeme obchodního zástupce na ŽL z celé ČR

Hledám obchodního zástupce jehož náplní práce je jednání s majiteli myček, benzínek apod. Zajímavá práce, zajímavý příjem, následné provize. Pardubický a HK kraj ... www.rulomatikcz.cz

80.000,-
Hradec Králové
11. 7.
čtvrtek
Foto není k dispozici Přijmeme obchodního zástupce na ŽL z celé ČR

Hledám obchodního zástupce jehož náplní práce je jednání s majiteli myček, benzínek apod. Zajímavá práce, zajímavý příjem, následné provize. Pardubický a HK kraj ... www.rulomatikcz.cz

80.000,-
Pardubice
11. 6.
út
Strážný - Praha Strážný - Praha

Společnost Resistance s.r.o. přijme muže i ženy 18+ na pozice strážný v centru Prahy - nejedná se o obchod. Nabízíme slušné jednání a podmínky Požadujeme čistý rejstřík trestů, spolehlivost, slušný vzhled a vystupování.

Cena dohodou
Praha
27. 5.
pondělí
Strážný - Praha Strážný - Praha

Přijmeme pracovníky na pozice strážný, v centru Prahy, muže i ženy 18+ na DPP. Nabízíme slušné platové podmínky, možnost dlouhodobé spolupráce Požadujeme slušný vzhled a vystupování, chuť a ochotu pracovat.

Cena dohodou
Praha
29. 3.
pátek
Foto není k dispozici Brusič na kulato

Hledám brusiče na kulato na HPP,SOD. Práce je v Ratiškovicích. Nutné skúšky.Mzdové podmínky po telefonu, e-mailem.

Cena dohodou
Brno
21. 3.
čtvrtek
Práce v Rakousku Práce v Rakousku

Hledáme pracovníky ve zdravotnictví pro práci po celém Rakousku. Nabízíme nadstandartní ohodnocení, 13. a 14. plat, příspěvek na děti, placené přesčasy a min.5 týdnů dovolené. Možnost ubytování nebo denní dojíždění, možnost práce na zkrácený úvazek. Čistá mzda pro ..

100.000,-
Zahraničí
16. 2.
pátek
Foto není k dispozici Vedoucí lakovny

Nabízíme volnou pozici vedoucího lakovny: Vedení týmu cca 15 lidí,schvalování a uzavírání výroby,kontrola kvality lakovaných materiálů,organizace nakládky pro expedici. SOU nebo S3 vzdělání,uživetelské znalosti PC HPP nebo ŽL

40.000,-
Brandýs nad Labem
15. 1.
pondělí
Foto není k dispozici Servisní technik

Přijmeme servisního technika chlazení a klimatizací s kvalifikací elektro (vyhl.č.50/1978Sb.) pro práci v Praze a okolí. Náplň práce: servis chladících a klimatizačních zařízení, preventivní prohlídky, revize a kontroly, instalace klimatizací Požadujeme: vyhlášku ..

44.000,-
Praha
22.11.
středa
Foto není k dispozici Tajemník asociace

Hovoříte plynně anglicky a hledáte práci v administrativě? Nabízíme vám místo výkonného tajemníka národní asociace. Flexibilní pracovní doba. Nástup 1.1.2024.

35.000,-
Praha
20.10.
pátek
Foto není k dispozici Hledáme řidiče sk.C

Přijmeme řidiče sk.C na rozvoz paletových zásilek od po-pa(6-16hod).Práce na HPP. Místo výkonu DSV Pavlov. Vozidla 21palet 19 tuny.Požadujeme zkušenosti s těmito vozy. Plat 37000 kč ČISTÉHO. Volejte 777150012.

Cena v textu
Praha

Stránka: 1 2 3 4 5 ...11

Nová inzerce Nenašli jste co hledáte? Zadejte si sem inzertní poptávku právě teď!


© Inzerce.net - Volná místa práce
Nápověda - Podmínky - RSS