Práce v pohostinství, ubytování
Pohostinství, ubytování

Práce v pohostinství, ubytování - inzerce práce, nabídka pracovních míst


Nabídky Poptávky Vše   Inzeráty v rubrice

Práce v pohostinství, ubytování

27. 5.
pondělí
Foto není k dispozici Kuchař

Restaurace v Praze 8 přijme samostatného kuchaře české kuchyně na nepravidelnou výpomoc.

Cena dohodou
Praha
24. 2.
neděle
Kuchař - kuchařka Kuchař - kuchařka

Nabízím práci na pozici KUCHAŘ - KUCHAŘKA. Do zavedené hotelové restaurace v Dolních Kounicích přijmu kuchaře - kuchařku. Nabízím práci v příjemném prostředí a dobrém kolektivu, stálé pracovní místo, pravidelný příjem. Možnost přespání mezi směnami. Nezaučené ..

Cena dohodou
Brno
15. 1.
úterý
Foto není k dispozici Kuchař na večer

Restaurace v Praze 8 hledá pracovníka na večerní vaření. Jedná se o běžné minutky cca 20 večeří. Pracovní doba 16-21 hodin. Výplata každý den.

500,-
Praha
14. 1.
pondělí
Foto není k dispozici Kuchař - Praha 6

Přijmeme ambiciózního kuchaře, který rád získá zkušenosti po boku našeho špičkového šéfkuchaře s praxí v prestižních restauracích Prahy a světa. Možnost ubytování nebo přespání během směn.Pracovní doba 10-22 hod. Směny dle domluvy. Nástupní plat od 2000,- kč/směna. ..

Cena v textu
Praha
31.10.
středa
Foto není k dispozici Kuchař na večer

Restaurace v Praze 8 hledá kuchaře na večer. Jedná se o přípravu běžných minutek ( cca 20 večeří). Pracovní doba 15.30 -21hod. Nástup možný ihned.

Cena dohodou
Praha
31. 8.
pátek
Kuchař/ku Kuchař/ku

NOVÁ NABÍDKA!!!Do zavedeného rodinného pensionu v Židlochovicích hledáme samostatného, šikovného, spolehlivého kuchaře/ku. Sám na směně s pomocnou kuchařkou. Krátký, dlouhý týden. Možnost přespání mezi směny zdarma. Plat 130,-Kč/hod. čistého + prémie.1700 - ..

Cena v textu
Břeclav
21. 5.
pondělí
Foto není k dispozici Kuchař - provozní

Do rekreačního střediska na Východní Moravě přijmeme provozního – kuchaře s praxi a vzděláním v oboru, Požadujeme odpovědnost za kompletní chod a kontrolu všech činností střediska. Nabízíme mzdu 25 000-30 000,- Kč + prémie, možnost ubytování. Životopisy posílejte na ..

Cena v textu
Uherský Brod
21. 5.
pondělí
Foto není k dispozici Nabídka práce společníka v gastronomii

Hledám společníka k podnikaní v cestovním ruchu – gastronomii . Nejlépe pár Kuchař a servírka se vzdělaním a praxi v oboru. Zázemí a kapitál mám k dispozici.Rekreační středisko v Bílých Karpatech. Více informaci na T : 602529150

Cena dohodou
Uherský Brod
8. 3.
čtvrtek
Foto není k dispozici Kuchař - provozní

Do rekreačního střediska v Bílých Karpatech přijmeme provozního – kuchaře s praxi a vzděláním v oboru, Požadujeme odpovědnost za kompletní chod a kontrolu všech činností střediska. Nabízíme mzdu 25 000-30 000,- Kč + prémie, možnost ubytování. Životopisy posílejte na ..

Cena v textu
Uherské Hradiště
23.11.
čtvrtek
Foto není k dispozici Servírka/číšník/recepční/provozní

Nabízíme seriozní a perspektivní pozice s možností platového i profesního růstu. Práce v dobrém kolektivu, stabilita a jistoty poměru na dobu neurčitou. Výše mzdy je orientační, předpokladem je její růst. Možnost ubytování.

18.000,-
Jihlava

Stránka: 1 2

Pohostinství, ubytování

V této inzertní rubrice naleznete inzeráty s tématikou Pohostinství, ubytování.
Pro změnu inzertní rubriky z Pohostinství, ubytování na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty.


© Inzerce.net - internetová inzerce, Práce v pohostinství, ubytování
Nápověda - Podmínky - RSS