Inzerce ostatních pracovních příležitostí
Ostatní pracovní příležitosti

Inzerce ostatních pracovních příležitostí - inzerce práce


Nabídky Poptávky Vše   Inzeráty v rubrice

Inzerce ostatních pracovních příležitostí

3. 3.
pátek
Foto není k dispozici Pracovník autohlídky až 132Kč/hod. Brno

Požadujeme trestní bezúhonnost dobrá fyzická kondice ŘP sk. B, dlouholetý aktivní řidič dobrá znalost města Brna a blízkého okolí výhodou je praxe v oboru detektivní činnosti či bezpečnostních služeb Nabídka zaškolení, práci v atraktivním oboru, hodinová sazba ..

Cena v textu
Brno
3. 3.
pátek
Ostraha prestižního hotelu / Královo Pole/ noční Ostraha prestižního hotelu / Královo Pole/ noční

Požadujeme ● chuť pracovat ● trestní bezúhonnost ● příjemný a upravený vzhled Nabídka ● spolupráci na HPP zkrácený nebo poloviční úvazek ● fin.odměna až 117Kč/hod. ● nástup ihned ● možnost volby směn ● v případě dojíždění ..

Cena v textu
Brno
3. 3.
pátek
Ostraha převážně noční směny - až 117Kč/hod. Ostraha převážně noční směny - až 117Kč/hod.

Požadujeme věk nad 18 let slušné vystupování, komunikativnost dobrá fyzická zdatnost /pochůzky i do patra/ čistý trestní rejstřík Nabídka spolupráci na HPP /zkrácený nebo poloviční úvazek/ až 117Kč/hod. nástup možný ihned příspěvek na dopravu možnost zálohy ..

Cena dohodou
Brno
25. 9.
neděle
Foto není k dispozici Skladník Ostrava

Hledám pracovníka do skladu v Ostrava-Zábřeh. Pracovní doba cca 23.00-4.00hod. Podmínkou je průkaz VZV. Měsíční plat 13 000,- čistého. Jedná se o nakládku a vykládku nákladních aut. Vhodné pro důchodce. Možno i brigádně.

Cena v textu
Ostrava
7. 3.
pondělí
Foto není k dispozici Práce přes internet,pro matky na mateřské nebo HPP

Vážení zaměstnanci, nejste v práci spokojeni s pracovními podmínkami, vedením, kolektivem nebo i s platem? Hrozí Vám výpověď a nebo máte sami chuť dát výpověď, ale zatím, bohužel nemůžete? Máte opravdu obrovskou chuť s tím něco udělat ? Máte silnou ..

Cena v textu
Plzeň
5. 2.
sobota
Foto není k dispozici Úklidový pracovník - ID OZP

Dobrý den, hledáme pracovníka úklidu jedná se o chráněné pracovní místo vhodné pro osoby se zdravotním postižením ID I. a II. stupně - OZP. Fyzicky nenáročná práce, zkrácený úvazek - 6-8 hodin denně. , jedná se o úklid kancelářských a společných prostor. Místem ..

Cena dohodou
Třinec
13. 1.
čtvrtek
Foto není k dispozici Účetní

Účetní firma UNIONTAX EU s.r.o. se sídlem v Havířově nabízí volné pracovní místo na pozici účetní. Nabízíme práci ve zkušeném týmu odborníků v pohodové atmosféře, dlouhodobou perspektivu a finanční jistotu. Mzda od 30.000 Kč, dle zkušeností. Rozsah a typ pracovního ..

30.000,-
Havířov
13. 1.
čtvrtek
Foto není k dispozici Hledáme pracovníky na HPP

Nabízím práci na HPP na pozici oprava a inspekci palet na automatické lince , VZV řidič na vykládky nakládky palet práce Místo výkonu práci Umístění: CTPark Prague Airport SANPAK S.R.O. Adresa: CT Park Airport Praha 185, 252 68 Praha ..

Cena dohodou
Praha
20. 9.
pondělí
Foto není k dispozici OBSAZUJEME KLÍČOVÉ POZICE

Baví vás kreativní práce a rádi posouváte svoje hranice jako já? Jste cílevědomá/ý a uvědomujete si, že pro dosáhnutí svých záměrů je důležité pro to denně něco udělat? Pokud jste odpověděli kladně bude mi ctí vás seznámit s jedinečnou příležitostí, kde můžete ..

Cena nerozhoduje
Praha
18. 9.
sobota
Foto není k dispozici Občasná společnice

Jsem invalida a málo chodím ven a proto bych občas uvítal milou návštěvu.

Cena dohodou
Boskovice

Stránka: 1 2

Ostatní pracovní příležitosti

V této inzertní rubrice naleznete inzeráty s tématikou Ostatní pracovní příležitosti.
Pro změnu inzertní rubriky z Ostatní pracovní příležitosti na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty.


© Inzerce.net - internetová inzerce, Inzerce ostatních pracovních příležitostí
Nápověda - Podmínky - RSS