Práce - prodej a obchod
Prodej a obchod

Práce v obchodě - inzerce práce , volná místa v obchodě


Nabídky Poptávky Vše   Inzeráty v rubrice

Práce - prodej a obchod

26.11.
pondělí
Foto není k dispozici Práce v trafice

Nabízím práci v nové otevřené trafice. Práce je vhodná pro starší paní či pána ale taky pro absolventy. Fyzicky nenáročná práce v Ostravě Zabrehu. Pro bližší info volejte 603363506 nebo pište na honzaholusa@seznam.cz

Cena dohodou
Ostrava
7. 6.
čtvrtek
Foto není k dispozici PRODAVAČ/KA

Přijmeme prodavačku do oddělení květin. Náplní práce bude prodej a péče o hrnkové pokojové a venkovní rostliny. Prodej doplňkového zahradního sortimentu. Nutná znalost květin - jejich pěstování, ošetřování. Pracovní doba Po-Pá, 2x měsíčně sobota dopoledne. Bližší ..

Cena dohodou
Olomouc
1. 5.
úterý
Foto není k dispozici Hledáme obchodní konzultanty

Přivýdělek 8 - 15 tisíc. Zájem o nezávislou a samostatnou činnost s volnou pracovní dobou. Pracovitost, zodpovědnost, spolehlivost. Požadujeme na přivýdělek 3 hodiny času denně. Práci lze vykonávat z domu s kompletně připraveným podpůrným systémem na uživatelské úrovni. ..

8.000,-
Valašské Meziříčí
24. 4.
úterý
Foto není k dispozici Hledáme obchodní konzultanty

Přivýdělek 8 - 10 tisíc Zájem o nezávislou a samostatnou činnost s volnou pracovní dobou. Práci lze vykonávat z domu s kompletně připraveným podpůrným systémem na uživatelské úrovni. Očekáváme ochotu se učit a zájem o zdravý aktivní životní styl

Cena v textu
Havířov
27. 2.
úterý
Nová MLM  příležitost z Německa Nová MLM příležitost z Německa

POKUD HLEDÁTE ZMĚNU NEBO NOVOU VÝZVU NĚCO V ŽIVOTĚ ZMĚNIT PODÍVEJTE SE NA ODKAZ WEBOVÉ STRÁNKY. NOVÁ PŘÍLEŽITOST ,KTERÁ JIŽ NEMUSÍ PŘIJÍT. PLATÍ PRO CELOU ČR, SLOVENSKO A DALŠÍ ZEMĚ.

Cena nerozhoduje
Brno
15. 1.
pondělí
Foto není k dispozici Obchodní zástupce

Obchodní společnost H + M Zlín a.s. hledá pro svou pobočku ve Zlíně obchodního zástupce. Obor: svářecí technika, svářecí materiály, brusivo a zboží k tomuto oboru přidružené. Požadavky: řidič skupiny B, hmotná odpovědnost, schopnost jednat samostatně s odběrateli, ..

Cena dohodou
Zlín
16. 5.
úterý
Foto není k dispozici Prodavačka a pokladní

Hledáme prodavačku do obchodu s bylinami a zdravou výživou. Možnost i na zkrácený pracovní úvazek. Příjemné prostředí v centru Prahy.

Cena dohodou
Praha
4. 5.
čtvrtek
Foto není k dispozici Prodavač/-ka masa a uzenin

Na naši prodejnu masa a uzenin v České Třebové přijmeme prodavačku na plný i zkrácený úvazek - Prodej masa a uzenin koncovým zákazníkům - Třídění a příprava suroviny, vykládání zboží do výlohy - Obsluha pokladny, váhy Požadujeme - Praxe není nutná, zaměstnance ..

15.000,-
Česká Třebová
8. 3.
středa
Foto není k dispozici Asistent prodeje v klenotnictví

Přijmeme asitstenta prodeje / ženu nebo muže/ na ČPP / 6-7 hodinový / v prodejně klenotnictví v Havířově. Požadujeme - zodpovědnost, dobré komunikační schopnosti, flexibilitu, zájem vzdělávat se v oboru, loajalitu, uživatelskou znalost PC, upřenostňujeme vyučení a praxi v ..

Cena dohodou
Havířov
1. 2.
středa
Foto není k dispozici Obchodní zástupce

Hledám lidi na státem podporovaný projekt, kteři chtějí využít toho, že ještě desítky tisíc obchodů a provozoven nemají vyřízené EET a musí to mít do konce února. Možno i brigádně jako přivýdělek. Výdělek od 20 do 40 tis. Kč, kontakt 724 207 054, okres Vsetín, Nový ..

Cena v textu
Valašské Meziříčí

Stránka: 1 2

Prodej a obchod

V této inzertní rubrice naleznete inzeráty s tématikou Prodej a obchod.
Pro změnu inzertní rubriky z Prodej a obchod na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty.


© Inzerce.net - internetová inzerce, Práce - prodej a obchod
Nápověda - Podmínky - RSS