Služby - inzerce práce
Služby

Služby - nabídka pracovních míst, inzerce práce


Nabídky Poptávky Vše   Inzeráty v rubrice

Služby - inzerce práce

11. 6.
úterý
Strážný - Praha Strážný - Praha

Společnost Resistance s.r.o. přijme muže i ženy 18+ na pozice strážný v centru Prahy - nejedná se o obchod. Nabízíme slušné jednání a podmínky Požadujeme čistý rejstřík trestů, spolehlivost, slušný vzhled a vystupování.

Cena dohodou
Praha
27. 5.
pondělí
Strážný - Praha Strážný - Praha

Přijmeme pracovníky na pozice strážný, v centru Prahy, muže i ženy 18+ na DPP. Nabízíme slušné platové podmínky, možnost dlouhodobé spolupráce Požadujeme slušný vzhled a vystupování, chuť a ochotu pracovat.

Cena dohodou
Praha
15. 1.
pondělí
Foto není k dispozici Servisní technik

Přijmeme servisního technika chlazení a klimatizací s kvalifikací elektro (vyhl.č.50/1978Sb.) pro práci v Praze a okolí. Náplň práce: servis chladících a klimatizačních zařízení, preventivní prohlídky, revize a kontroly, instalace klimatizací Požadujeme: vyhlášku ..

44.000,-
Praha
10. 1.
úterý
Foto není k dispozici Pracovník/ce odpoledního úklidu Poděbrady

Přijmeme pracovníka/ci na úklidové práce administrativy, skladu a zázemí pro zaměstnanace. Místo výkonu práce : Poděbrady. Pracovní doba : po-pá, 16.00-20.00 hodin. Práce na DPP, DPČ. Mzda : 12.000 /HM + osobní ohodnocení.

Cena v textu
Poděbrady
31. 8.
středa
Řidič/ka - TAXI Řidič/ka - TAXI

Zavedená taxislužba ve Zlíně hledá/shání posilu - řidiče za volant na pravidelné víkendové ježdění! Podmínky: 21 let, rozum, zkušenosti s ježděním hlavně v noci, ochotu sedět x hodin za volantem a znalost okolí! Bližší info osobně na tel.: 773 970 971

Cena dohodou
Zlín
1. 1.
sobota
Foto není k dispozici Chůva - dětská skupina Pardubice

Přijmeme ihned chůvu na HPP a brigádu, jednosměnný provoz. Pouze zájemci s požadovanou odbornou způsobilostí pro výkon této činnosti: a) profesní kvalifikace pro činnost chůvy pro děti do zahájení povinné školní docházky podle zvláštního právního předpisu (zák. č. ..

Cena dohodou
Pardubice
9.12.
čtvrtek
Foto není k dispozici Pracovnice úklidu

Hledáme pracovnici úklidu pro koupelnové studio J+S v Otrokovicích. info na 606 226 237, 728 971 526.

5.000,-
Zlín
6.10.
středa
Foto není k dispozici Kadeřnice na ŽL

Přijmeme kadeřnici na ŽL ....kadeřnictví se nachází na frekventovanem místě....klientela zajištěna...požadavek umět dámské,pánské,dětské...info 777 025 518

Cena v textu
Pardubice
1.10.
pátek
Foto není k dispozici Hledá se správce pro Apartmány

Hledá se správce pro Apartmány v Loučné pod Klínovcem Úklid sněhu a sekání trávy .Drobné opravy a zajištění servisu . nabídky na email:sprava.klinovec@atlas.cz

Cena dohodou
Chomutov
7. 6.
pondělí
Foto není k dispozici Pokojská-úklid do hotelu

Pokojská-úklid do hotelu Pokojská-úklid Hledáme pokojskou na úklidové práce v pražském hotelu (Praha 2, Karlovo náměstí) na živnostenský list nebo na HPP. Nástup ihned. Tel.228227924, hwathek2@seznam.cz

Cena dohodou
Praha

Stránka: 1 2

Služby

V této inzertní rubrice naleznete inzeráty s tématikou Služby.
Pro změnu inzertní rubriky z Služby na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty.


© Inzerce.net - internetová inzerce, Služby - inzerce práce
Nápověda - Podmínky - RSS