Práce v zemědělství
Zemědělství

Práce v zemědělství - inzerce práce se zaměřením na zemědělství


Nabídky Poptávky Vše   Inzeráty v rubrice

Práce v zemědělství

1.10.
úterý
Foto není k dispozici ¨Traktorista

Sháníme šikovného traktoristu do zemědělské firmy v Jižních Čechách - Lipno Frymburk na plný úvazek nebo pouze brigádu. Práce v mladý kolektivu, dobré platové podmínky a další bonusy k platu. Podrobné informace na tel. 602468899

38.101,-
České Budějovice
18. 3.
pondělí
Práce u koní Práce u koní

Jezdce ošetřovatele koní nebo zemědělského dělníka ke koním přijme chovná stáj na okraji Prahy 10. Jedná se o chov plnokrevných koní. Přijmeme muže nebo ženu s možností ubytování přímo v areálu. Podmínkou je dodržování zákazu kouření v areálu. Mzda dohodou.

Cena dohodou
Praha
25. 6.
pondělí
Práce u koní Práce u koní

Jezdce ošetřovatele koní nebo zemědělského dělníka ke koním přijme hřebčín na okraji Prahy 10. Jedná se o chov plnokrevných koní. Přijmeme muže nebo ženu s možností ubytování přímo v areálu hřebčína. Podmínkou je dodržování zákazu kouření v areálu hřebčína. ..

Cena dohodou
Praha
16. 3.
čtvrtek
Jezdec, ošetřovatel koní či dělník Jezdec, ošetřovatel koní či dělník

Chovná stáj anglických plnokrevníků na okraji Prahy 10 přijme jezdce-ošetřovatele nebo dělníka ke koním, muže nebo ženu, nekuřáka. Ubytování samozřejmostí. Volejte kdykoliv na tel. č. 602 305 139 nebo pošlete SMS.

Cena dohodou
Praha
Stránka: 1

Zemědělství

V této inzertní rubrice naleznete inzeráty s tématikou Zemědělství.
Pro změnu inzertní rubriky z Zemědělství na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty.


© Inzerce.net - internetová inzerce, Práce v zemědělství
Nápověda - Podmínky - RSS